Problemy z Najnowszym Gargoyle na repeatorze 850 RE

Na swoim repeatorze zainstalowałem najnowsze Gargoyle 1.6.2.1.
Ustawiłem tryb MOST KLIENCKI [odpowiednik UNIWERSAL REPEATER na zwykłym firmware] .
ale teraz nie wiem gdzie w tym Gargoyle znaleźć opcję DHCP włącz/wyłącz .
System windows 7 pokazuje w kółko IDENTYFING i połączenia nie ma , ikonka sieci jest z wykrzyknikiem :cry:
Jak skonfigurować te Gargoyle na repeatorze aby działał on takdobrze jak działa na zwykłym firmware w opcji UNIWERSAL REPEATER :-X
Dzięki za wszelkie porady :slight_smile:

Robiłeś wszystko zgodnie z tym co tu napisane?

Pokaż całą konfigurację i do jakiego routera model, typ się łączysz

Wczoraj postanowiłem jeszcze raz dać sznsę gargulcowi na moim repeaterze .
Przy pierwszym starcie gargoyle podfałem nowe hasło admina , wyskoczyło drugie okno konfiguracji.
Zaznaczyłem w nim "most bezprzewodowy " , /;site survey , wskazałem na livebox-a z którym ma współporacować , nastąpił ponowny restart repeatera wraz z nowymi ustawieniami .
Ale teraz jest klops ; nie mogę wyłaczyć DHCP na repeaterze , windows 7 pokazuje tylko "identyfing"
albo ikonkę z wykrzyknikiem . Komputer łączący się z repeaterem otrzymuje jakieś dziwaczne IP 192.168.1.158.
Nie wiem jakie IP teraz wpisać w przeglądarce by wejść w panel konfiguracyjny repeatera ;
domyślne 192.168.1.1 nie działa , livebox2 nie pokazuje 850 RE na liście swoich klientów .
Po dłuższym przytrzymaniu przycisku RESET na repeaterze wraca pierwsza strona konfiguracji gargoyle .
Potem druga strona konfiguracji , znów restart , ale nie mogę przejść do trzeciej strony konfiguracji gargulca by wyłączyć DHCP , a 2 aktywne DHCP - liveboxa i repeatera chyba się " gryzą " i stąd chyba cały kłopot .
Czy jedynym moim wyjściem jest trzymanie się oryginalnego firmwaru :cry:

Jeżeli wgrałeś Gargoyle na BB to bierz pod uwagę że to wersja mocno eksperymentalna i posiada jeszcze dużo błędów.