Problem z tplink TL-MR3020

Od wczoraj mam problem z routerem 3020.W sasiednim pokoju mam 8970 zktorym łączy się 3020 natomiast ja komórką łącze się z 3020 i na komórce wyświetla mi się co kilkanaście sekund "połączono z 3020" jak łączę się z 8970 nic takiego nie mam.Czyli co on mi się chyba cały czas rozłącza .Zauważyłem że dioda w 3020 wczasie transmisji nie mruga z dużą częstotliwością tylko zapala sie na 1s może 2s i następnie gaśnie na 1-2s

W jakim trybie pracuje MR3020?

WISP , zapomniałem dodać że 3020 z 8970 łączy sie po wifi, aha jak do 3020 wtym czasie po kablu podlacze inny komputer to wszystko jest ok

Jak wygląda poziom sygnału z W8970 w APList kiedy wyszukujesz sieci (możesz dać obrazek)? Osobiście zainstalował bym Gargoyle i skonfigurował jako przekaźnik -

Porobiłem takie screeny może się przydadzą PL-LINK to moje sieci ,3020 to ten 3G ciemno niebieski

Bardziej mi chodzi o poziom sygnału na MR3020 (APList).

zrobiłem wygląda tak:

3020 łączy się z tym routerem jest to odległość 5-6m w mieszkaniu

Obrazek dodałem zgodnie z wymogami forum. Proszę tego przestrzegać. CHACA

20dB to sygnał na granicy stabilności a dodając do tego jakiś zakłócenia to może być problemem w stabilności łącza.

Teraz przeniosłem 3020 koło 8970 odległość 50cm ,56dB, zresetowałem ,ustawiłem od nowa WISP , Dynamic IP,sklonowałem MAC, wyszukąłem sieci itd . Jak podłącze kompa po kablu do 3020 wszystko działa stabilnie , natomiast jak podłącze komórkę do 3020 to dalej wyświetla co 20s "Połączono z siecia WIFI SSID" uwierzytelnianie i od nowa .I teraz ciekawa sprawa jak podłacze komórką bezpośrednio z 8970 nic takiego się nie dzieje .
Może jeszcze raz wgrać najnowszy firmware ,czy tak można ? Pamiętam jak na początku pomagałeś mi go ustawiać to przez tydzięń było wszystko ok .
Jak łączę się w trybie 3G tez jest wszystko ok.

Może ten ruter 3020 jest uszkodzony skoro telefon tak rozłacza .Na innych ruterach nie rozłacza .Chyba ze ja coś źle ustawiam.

Trudno coś więcej poradzić, typowy WISP to odbiornik i działa poprawnie.