Problem z routerem

Witam posiadam router tp-link td-w8901g,postanowiłem go zmienić na tp-link td-w8970. Mam problem z konfiguracją neostrady.Posiadam opcję do 10mb.Na tym routerze wszystko działa bez zarzutów a na nowym nie mam połączenia adsl.Proszę o pomoc.
Pozdrawiam

Konfiguracja wykonana?

Tak wszystko jak w poradniku.Dioda adsl świeci się przez 30s po czym gaśnie i tak ciągle.

Jak wyglądają parametry linii na nowym routerze?

Jak to sprawdzić? Jestem zielony w tych sprawach :confused:

Pokaż zakładkę status routera.

A dokładnie gdzie masz problem, opisz bardziej precyzyjnie w którym momencie on wystepuje.

Przez program nawet nie da się go skonfigurować ,ponieważ nie ma połączenia adsl i program nie chce dalej przepuścić,przez stronkę wszystko robię tak jak należy i nadal nie działa.Jutro postaram się wkleić parametry linii.Dodam że na starym routerze wszystko działa i jest połączenie.

Router konfigurujemy przez przeglądarkę internetową, możesz pokazać także parametry ze starego routera dla porównania.

Wszystko skonfigurowałem według poradnika.

a tutaj stary:

No kolego. będzie ciężko uruchomić tego W8970 na Twojej linii telefonicznej. Jest ona bardzo długa.
Modem Lantiq który jest w W8970 nie jest tak dobry jak Trendchip. Musiał byś spróbować coś na broadcomie np W8950N lub coś z archera ( np D5, D7, D2)

Możesz ewentualnie użyć W8901G jako modemu a połączenie nawiązać na W8970.

Pozostaje mi go wymienić w sklepie,lub sprzedać. Dzięki za pomoc.