Problem z routerem TP-LINK WR841N pod internet radiowy

Jak w temacie zakupiłem router TP-LINK WR841N starego d-linka musiałem wymienić bo nie mam wi-fi na tarasie ten ponoć ma mieć mocny zasięg ale mam problem mianowicie po konfiguracji routera tzn zmiany adresu i hasła do routera jak i do samej wi-fi nie mogę połączyć się z internetem do routera TP-LINK WR841N mam podpięty w gniazdo LAN switch i z niego mam poprowadzony kablem internet na TV i do komputera stacjonarnego ( internet w nich jest) do tego samego routera mam też podpięty w gniazdo LAN inny switch dostarczony przez dostawcę internetu on jest też podłączony do anteny radiowej na moim dachu, tak bowiem miałem podpiętego starego d-linka. Problem polega na tym że internet po kablu jest, wi-fi działa jednak internetu po wi-fi nie ma czy ktoś może mi pomóc. Z góry dziękuję.

Podłącz się kablem bezpośrednio do switcha dostawcy i wykonaj IPCONFIG/ALL Wynik wklej na forum.

OK. Więc teraz podłącz TP-Linka do portu LAN, Zaloguj się na stronie konfiguracyjnej i przejdź do zakładki DHCP - DHCP Settings i wyłączyć DHCP zaznaczając opcję DISABLE i ponownie uruchomić komputer.

I gitara :slight_smile:
Wielkie dzięki.
jeszcze jedno czy coś tam się ustawia by maksymalnie zwiększyć zasięg internetu ?????