Problem z polaczeniem multiroomu

Witam ja mam problem z polaczeniem dwoch dekoderow z multiroomem podlaczylem jeden ruter pod glowny dekoder i internet dziala w nim ale za to drugi niewidzi dekodera glownego mediabox a rutery to tl-wr702n mecze sie juz chyba z tydzien i nic a tym bardziej mieszkam zagranica i nawet niemam kogo wsias zeby mi to ustawil PROSZE O POMOC

Konfiguracja jako Client

TAK JUZ ZROBILEM I NIC W GLOWNYM CHODZI PRZESTAWILEM NA CLIENT I JEST W NIM INTERNET A W DRUGIM NIC
Proszę poprawić błędy w pisowni i nie krzyczeć na forum - Administrator

Opisz co robisz. co i jak jest połączone. Mile widziane są screeny z ustawień routera i wr702n

OBY DWA SA NA CLIENT JAK TEN DRUGI DEKODER ZRESOTUJE I ODRAZU WEJDE W NETVOD TO CHODZI JAKIES 5 MIN A POZNIEJ WYSKAKUJE PROBA POLACZENIA Z DEKODEREM GLOWNYM NIE POWIODLA SIE.UPEWNI SIE,ZE WSZYSTKIE DEKODERY SA WLACZONE I POLACZONE DO SIECI

Proszę nie pisać drukowanymi literami. Wzrok mamy jeszcze dobry. Następne posty tak napisane będę usuwał do kosza. CHACA

W KOMPUTERZE CHODZE STRONY Z OBU RUTEROW I JEST INTERNET

Proszę nie pisać Caps lockiem. I zachowaj szacunek do języka polskiego i pisz poprawnie używając znaków interpunkcyjnych . Wojtek2803

próbowałeś spiąć dekodery kablem z routerem?
Jakie adresy IP mają WR702N?

TAK JUZ ZROBLEM

O TO NASTEPNY OBY DWA SA TAK SAMO USTAWIONE
I NIC NIELACZA SIE ZE SOBA

Tzn.że mają obydwa takie same adresy IP LAN?

Chyba tak niezauwazylem ze mam caps lock

ale jak ustawiam oby dwa na client to samo sie to chyba ustawia

Nie mogą mieć tych samych adresów IP na tym drugim zmień IP na 192.168.0.250 . Klikasz save i reboot routera.