Problem z netem u siebie

router cisco epc392 mam ten ruter od UPC i chce kupić do laptopa wzmacniacz wifi ale nie wiem jaki bo mi wywala internet w laptopie hp pavilion dv7 i jaki mi polecacie wzmacniacz wifi na 1 pietrze co ???
teraz 2 pytanie mam przenośny internet od play i chce kupić jakiś przenośny modem do taki żebym mógł go zaprać wszędzie i podłączyć modem 3g do niego co mi polecacie kupić

Jako wzmacniacz wifi może być np repeater 850 RE (oczywiście jest to Tplink

repeater 850 RE mam to ale coś teraz przenosnego na karty internetowej z play mam internet a chce coś kopić zęby włożyć tam kartę internetowa jkaie kupić

Masz już jakiś modem USB czy tylko samą kartę SIM?

mam USB modem ale ten mi zaczyna nawalać i chce coś innego pod kartę kopić ale nie wiem co mocnego o dużym zasięgu on bedzie działał tylko pod laptopa co macie mi do zaproponowania

Interesuje cię dostęp 3G czy też LTE bo różnica w cenie jest. Polecam TP-LINK M7350

To i to bo ja używam przenośnego internetu w laptopie i czasami mi się łączy z lte a czasami w 3g więc co mi polecasz

Napisałem w poście wyżej M7350

A coś tañszego może też być coś takiego żeby do niego podłączyć USB modem bo pracuje za biurem i szukam urządzenia przenośnego taniego z podłączeniem USB miodem też co mi polecacie

Trzeba znać model modemu USB a by polecić coś konkretnego.

Tanio i bardzo dobrze wychodzi: WR1043ND z Gargoyle + Huaweii E3372 Hilink. Oczywiście obsługuje to LTE. Jak chcesz na 3G to MR3420v2 + E3131-s2

WR1043ND czy on będziesz działać z tym ruteremrouter cisco epc392 czy coś omegi wybrać co

Z cisco też będzie działać.

od tego WR1043Nd muszę ciągnąć kabel do router cisco epc392 zeby mieć zasięg zajwbisty na 1,piętrze czy jak to zrobić żeby mi działać routery 2 dajciedajcie mi opis jak to podłączyć bo niewiem bo robię to 1,rAz

Kolego napisz to jeszcze raz, tak aby dało się to przeczytać ze zrozumieniem.

WR1043ND kupiłem to Ale niewiem jak podłączyć do tego rutera router cisco epc392 proszę wyjaśnić jak to podłączyć mam bo nirkumaty jestem

Ustaw tak jak w tym poradniku:

czy każdy ruter kupioney do router cisco epc392 bedzie pasował czy sa wyjątki w ruterach dotycz matek rutera ???

router cisco epc392 bedzie pasował z tymi ruterami TL-WDR4300 TL-WDR3600 TL-WDR3500 czy lepiej coś wybrać innego co mi polecacie