Problem z konfiguracją E5372 + WR743NDv2

Witam mam problem z konfiguracją Routera TP-link WR743NDv2.Mam internet z Plusa bezprzewodowy Router E5372 i chciałbym żeby Router TP-LINK WR743NDv2 ściągał sygnał wi-fi z E5372 i rozsyłał dalej internet przez wi-fi na komputery i kablowo na dekoder cyfrowego polsatu HD7000 (żebym mógł oglądać na nim IPLE) i na XBOX 360.Proszę podpowiedzieć mi jak to wszystko skonfigurować!Próbowałem różnych sposobów i nic.Pozdrawiam

Jak masz go skonfigurowanego, pokaż jakieś zrzuty.

Tu musisz się zdecydować bo dwa tryby pracy na jednym radiu znacznie obniżają prędkość internetu. Oczywiście będzie działać ale nie polecam.
WISP -


Client/Bridge -

Repeater -

Ok no to powiedzmy że chciałbym skonfigurować WR743NDv2 żebym ściągał sygnał wi-fi z E5372 i rozsyłał internet kablowo na dekoder i X BOX to jak to musiałbym zrobić?


Bridge with AP

Rozumiem że najlepiej byłoby wyłączyć później wifi w routerze WR743NDv2 i rozsyłać internet tylko kablowo tak?

To jest najlepsze rozwiązanie no ale ty chcesz rozszerzyć sieć bezprzewodową dla konsoli

Nie muszę przesyłać bezprzewodowo na konsole mogę przez kabel.Zaraz zabieram się do pracy.Dam znać jakie rezultaty

Na głównym routerze (E5372) ustaw konkretny kanał (np. 3) bo masz pewnie auto.

Witam po paru miesiącach wracam do tematu konfiguracji,ponieważ zauważyłem spadek prędkości internetu gdy skonfigurowałem WR743NDv2 do opcje Repeater(internet przesyłany przez wi-fi i przez kabel jednoczeście z jadnego urządzenia WR743NDv2).proszę podpowiedzieć mi jak mam go skonfigurować aby urządzenie łapało sygnał z routera E5372 i przesyłało ten sygnał na xbox i dekoder cyfrowego polsatu ale tylko przez kabel.

To normalne że repater zaniża prędkość sieci. Jedno radio musi odebrać sygnał a potem go nadać.

Właśnie skonfigurowałem na WISP -


Narazie działa.Odznaczyłem funkcje Enable SSID Broadcast. Na liście wi-fi nie ma WR743NDv2 Jest tylko router E5372.Czy wszystko dobrze ustawiłem?

Jeżeli potrzebujesz dostęp tylko po kablu (TP-Link ma działać jako odbiornik) to jest ok. Problemem może być dodatkowy NAT(router) w trybie WISP. Urządzenia podpięte pod TP-Linka są w innej podsieci.