Powitania, poranki i nastroje

spróbuj, w końcu to nic nie kosztuje :stuck_out_tongue: (chociaż ja wykupiłem "cegiełkę dla autora" w podziękowaniu)
nie umiem ocenić czy warto na każdym sprzęcie, często fabryczne aplikacje są łatwiejsze w obsłudze, ale ten soft wyciska "ostatnie soki" z każdego aparatu (tj. 100% możliwości sprzętowych), ale nie dokłada "od siebie" specjalnie wielu wodotrysków, choć jeśli w smartfonie jest przyzwoity aparat, to mamy nawet opcję RAW/DNG (tyle, że takie zdjęcia wymagają obróbki w Ligthroom itd.)
[edit] - kilka uzupełnień (również u góry)
"cegiełkę" na wsparcie autora OpenCamera można kupić przez kupno tej aplikacji:

należy ją mieć zainstalowaną przez przynajmniej 2 godziny - to wynika z polityki zwrotów Google Play, w przeciwnym razie kasa nie trafi do autora
(gdyby ktoś spodziewał się wodotrysków - to akurat ta aplikacja NIE ROBI NIC, to jest tylko forma wsparcia dla autora i moim zdaniem warto przekazać mu te kilka zł - na dziś jest to 6zł 69gr, ale zapewne zależy to od kursów walut jak wszystko w Google Play)
aplikacja OpenCamera jest całkowicie darmowa i bez żadnych reklam wewnątrz, dlatego proponuję dotacje dla autora, bo po prostu miliony użytkowników OC nawet nie mają pojęcia o możliwości wsparcia autora w tak nietypowy sposób

I to wszystko wyjaśnia w temacie :wink:

Dzisiaj znowu nocka od 18 i walka z klimami w biurowcu


;D ;D ;D ;D ;D

http://b71042.try.invisionpower.com/ - jak bym mógł prosić o zarejestrowanie testowo konta na tym demo!?

...się zastanowie ;D

Jednak się zastanowiłeś bo widzę twoje konto na wersji demo :slight_smile:

To się droczę :slight_smile:

Bym musiał cię nie znać :slight_smile:

Wczoraj wymieniłem w analogowym zestawie novusa rejestrator na hika TurboHD i jak gość zobaczył różnice to mało się nie posikał :slight_smile:

Też ostatnio dzwonił gość do mnie bo zakładałem mu na firmie TurboHD z Ezviz i chciał żebym mu to samo zrobił w sklepie (podgląd) na jakiejś Optive :slight_smile:

Ezviz jest ok bo możesz odpalić na ivms4500 i jest program Ezviz na kompa :slight_smile:

Ale nawet sama przeglądarka daje dużo możliwości i interfejs jest bardzo przyjazny

A to to to ....

Bardzo intuicyjny a to dużo daje do takiego zwykłego uzytkownika

Największy switch na świecie:

mają rozmach :stuck_out_tongue: