Powitania, poranki i nastroje

Dzisiaj ciąg dalszy kamer w ubojni żywca wieprzowego - pachnę nieciekawie ale co zrobić :slight_smile:
Wszystkie kamery w HD-CVI - IPOX CV2036TV

http://ipox.pl/p-52-122-cv2036tv

Zapytam bo zawszze pisałeś o BCS a tu co chwile widzę firmę na I......
Jak to jest ?

BCS rejestrator a kamery IPOX :slight_smile:

Dlaczego tak ?

Jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi :slight_smile:
Mam dobre rabaty na IPOX-a a kamery sprawują się bardzo dobrze więc biorę. Nawet ta przed moim domem też jest IPOX

Jasna sprawa :wink:

Zraziłem się do APTI z Delty Poznań bo zawsze jakieś problemy z nimi. To co widzę to lubi się rozjeżdżać ostrość po jakimś czasie a z IP zegar sam potrafi się przestawiać.

Kolega instalator właśnie przesłał mi dostęp do rejestratora Hybro i kamery w AHD firmy APTI
Ma uruchomione testowo u siebie na warsztacie

https://sklep.delta.poznan.pl/kamera-ahd-25c6-2812w-standard-ahd-pal-1080p-2-8-12-mm_l1_p8735.html

Wygląda strasznie ! Wygląda jak zabawka w MC

Tutaj taniość gra pierwsze skrzypce więc nie będę komentował. Choć rozwiązanie chmurowe jest :slight_smile:

A ja miałem dziś tak.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Internet krówkom zakładałeś?

Dzisiaj cały dzień "walczyłem" z

Przerabiałem RCP na firmie aby było bardziej funkcjonalne :slight_smile:

A właśnie żebyś wiedział, że neta robiłem pod kamery :wink:

Dzisiaj walka z większymi prądami :slight_smile:

to jakiś zespół sprężarek?
przez chwilę myślałem, że ratujesz szpitale agregatami po aferze ze zgonem przy operacji mózgu w świetle latarek i smartfonów

Tak, mroźnia i dwie komory do zamrażania podpinałem sterowniki do monitoringu (zdalny nadzór nad zespołami + rejestracja temperatur).

ładnie zaszyta szafa :wink:

Wygląda jeszcze lepiej ale musiałem zdjąć maskownice aby podpiąć się do sterowników po producent zapomniał że trzeba to spiąć w monitoring po RS485

A ja wczoraj robiłem pomiary światła :slight_smile: dzisiaj pewne ciąg dalszy

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka