Potrzebny router ADSL2+ z GE, 2,4GHz, 2 sieci wifi

Potrzebuję router pod neostradę do małej fundacji. Musi mieć ADSL2+, koniecznie switch gigabitowy 4 portowy bo 2 kompy współpracują z serwerem. Mile widziane mocne wifi (nie musi być szybki) 2,4GHz. Niestety w niektórych zakątkach mamy trochę słaby sygnał ale mam nadzieję, że to rozwiąże problem. Chciałbym też aby można było uruchomić jedną sieć szyfrowaną a drugą typu prosty hot spot dla klientów w poczekalni. Mile widziane jakieś alternatywne oprogramowanie, byle dało się je sflashować normalnie, nie przez uart.
Co doradzicie?

Jeżeli chodzi o alternatywę to jest ale niestety tylko przez UART, model TD-W8970. Można użyć także portu LAN4 jako WAN. Jest jeszcze sporo innych modeli ale bez wsparcia ze strony oprogramowania alternatywnego.

Mam go u siebie ale tego wgrywania przez uart nie ogarnąłem. A coś bez wrt polecisz?
Wysłane z mojego XT1097 przy użyciu Tapatalka

Testowałem swego czasu u siebie Archera D7. Chipset jest na Broadcomie i całkowicie nieźle radzi sobie na słabszych liniach. Cenowo nie jest tak źle. Innych modeli nie testowałem.

Tez szukam routera pod ADSL2+, no i nie tylko bo i aneks A, a to dlatego, ze szukam routera pod neostrade. Chcialbym obsluzyc nim uzadzenia mobilbe i komputer stacjonarny siecia wifi (xbox siecia ethernet, ale to jest chyba w standardzie dlatego niepotrzebnie wymieniam)
Siec 10 mb/s

Wysłane z mojego D450 przy użyciu Tapatalka