Połączenie dwóch routerów kablem ethernet

Witam,
Mam następujący problem. Posiadam internet radiowy i jako główny router miałem podłączony TL-WR 543G. Zakupiłem dodatkowo TL-WR743ND żeby go podłączyć jako repeater ale niestety przez moje "ściany":confused: ledwo się łączą i często przerywają. Jak zostawie tylko ten główny a repeater wyłączę to łapie mi zaledwie 1 czasami 2 kreski i też bardzo często przerywa. Stąd moja prośba do was :slight_smile: Czy jest możliwość podłączenia tych dwóch routerów kablem? Tak żeby TL-WR 743 też mógł w drugim pokoju rozsyłać internet przez wifi? Według mnie jeśli będą podłączone kablem to już nie będą co chwile przerywać połączenia? Jeśli jest taka możliwość to czy mógłby mi ktoś wytłumaczyć "jak dziecku" jak to zrobić i co i jak ustawić? Ponieważ nie znam się na tym zbyt dobrze :frowning: Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam

Oczywiście że jest, urządzenia spinasz kablem ethernet tzw. patchcord RJ45<->RJ45 i konfigurujesz WR743ND jako router:

Ustawiłem 743 jako "router" według poradnika, który mi podałeś ale niestety wyświetla mi się, że internet jest "ograniczony". Czy wiesz dlaczego? Pewnie coś muszę przestawić? Poniżej umieszczam 2 zdjęcia.. Pierwsze status z głównego routera 543, a drugie status z 743 ustawionego jako "router".

Skąd ten Static IP na WAN-ie WR743ND? Tam ustaw Dynsmic IP.

Miałeś rację zmieniłem na Dynamic IP i śmiga aż miło :slight_smile: dziękuję za pomoc!

Zamknij wątek jeżeli problem rozwiązany. W razie problemów zapraszamy ponownie do nas na forum. Pozdrawiam!