Ping

Co do pingu jak pisałem obciążenie serwera gry itd.Póki co u siebie nic więcej nie poprawisz.

A tak z ciekawości zapytam - z BTSa w "świat" to po światłowodzie idzie czy radiowo ?

LTE jako użytkownik odbierasz drogą radiową . Do BTS-a operator może mieć usługę dostarczoną po światłowodzie i też po radiolini . Częściej jest to światłowód .

A Ty swoją antenę tu zamawiałeś http://www.cybertech.com.pl bo ja taką samą u nich zamówiłem w poniedziałek rano i do tej pory mi nie wysłali - porażka jakaś ten sklep!!!!!!

Tak dokładnie ten sklep i realizacja trwała ok 4 dni . Spokojnie na pewno przyślą Ci , jest to porządna firma robi dobre anteny . Jaka antenę zamówiłeś ?

Taką samą jak Ty. :slight_smile:

Kto Ci doradził kupować taka mocną antenę . Ile metrów kabla do tego i oczywiście o konektorach pamiętałeś ?

Wyczytałem że najlepsza :), 5m, bez konektorów - końcówki mają pasować do mojego.

Zatem czekamy za dostawą i oczywiście liczę że dasz znać co uzyskałeś po podłączeniu antenki . Tematu nie zamykam

Ok napiszę co i jak :wink:

Antena jest :slight_smile:
Status funkcji bezprzewodowej
RSSI: -53
RSRP (dBm): -75
RSRQ (dB): -6
Sygnał stabilny jak skała ( bez anteny skakał z 3 kresek na 4 ).Teraz cały czas 5. :smiley:

Zatem temat uważam za rozwiązany . Zamykam