No to spuszczamy powietrze TP linkowi

Które routery TP Link mają możliwość wgrania firmwaru z interfejsem obsługi w języku polskim?
Są takie?
A jeśli nie ma, to jakie inne firmy produkujące taki sprzęt, posiadają takie routery DSL w swojej ofercie?
W mojej karierze amatorskiej mam PC od 1991 r kiedy to zakupiłem pierwszego kompa do domu - to był 386SX z 2 MB pamięci operacyjnej i 42 MB HDD (czy ktoś tutaj wie co to było takiego?). Obecnie jako 4 router eksploatuję Draytek VIGOR 2900 wyciągnięty z piwnicy i odkurzony bo TP-Link TL-R860 oddałem do reklamacji. Pod nim jest jeszcze Edimax z wifi itd.

Z oryginalnym oprogramowaniem to WR740N, poza tym bardzo dobrze sprawuje się GargoylePL na wielu routerach TP-linka.

Szanowny Administratorze!
Przede wszystkim dzięki za szybką odpowiedź.
Ale czy czasem nie ściemniasz?
Ten router nie ma polskiego interfejsu przecież.
Szukam wszędzie i kicha.
http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/Ruter_TP-Link_TL-WR740N,_czyli_najtansza_N-ka_na_rynku-3466.html

A ten polski diabełek GargoylePL można wgrać na jakie konkretnie routery TP Linka?
Byłbym wdzięczny za info.

Proszę o powstrzymanie języka oraz swoich emocji. CHACA.

Znowu dziękuję za szybką odpowiedź.
Nie ma się co obrażać... Znam język angielski konwersacyjnie i mniej więcej kumam ale denerwują mnie te polskie gigakampanie producentów routerów na pęczki ale z wyborem języka najbliżej od nas to niemieckiego... Gdybym był złotą rybką to sprawiłbym aby był zakaz sprzedaży w sklepach w Polsce sprzętu bez polskich interfejsów obsługi (dot tv, sprzętu sieciowego, agd). Niech koreańczyki i chinole zatrudnią polskich tłumaczy języka technicznego jeśli zalewają także i polski rynek...
"Polskie gargoyle jest do TP-Linka:"
Rozumiem że ten plik z tym, diabełkiem będzie chodzić na moim TL-R860 jak mi wymienią na nowy?
Wgrywam jako nowy firmware na niego i OK?
Znalazłem jeszcze taką stronkę:
http://www.gargoyle-router.com/wiki/doku.php?id=supported_routers_-_tested_routers
Ale tutaj nie ma mojego ośmioportowego TL-R860...
Pozdrawiam.

Absolutnie się nie obrażam, mam tylko małą uwagę że swoją robotę na forum (nie tylko tym) wykonuję na poważnie.
Niestety twój router nie obsługuje "diabełka" - prawdopodobnie za mało pamięci.