Nie wczytują się niektóre strony, router TD-W8910G

Sprawdzane adwcleaner i nie ma nic. Przez proxy działa, ale to proxy najpierw pobiera stronę i przesyła do nas.
Przypomnę, stało się to równocześnie z awarią telefonu stacjonarnego gdzie nie było sygnału i odbierał ktoś inny w miejscowości. Dowiedziałem się, że wymieniali jakieś karty w centrali. Problem rozwiązuje ustawienie parametru MTU (1492) na karcie sieciowej komputera.
A co powiecie na to, że w dwóch telefonach z androidem tak samo nie otwiera tylko tych stron? We wszystkich urządzeniach padło jednocześnie? Mi się wydaje, że problemem jest router.

Nie pamiętam czy w tym modelu też powinno być ustawienie MTU dla portu WAN, Możesz spróbować.

MTU na routerze zawsze miałem 1492 bo tak jest standardowo dla PPPoA. Technik z netii mówił żebym sprawdził 1432 ale nic to nie zmieniło więc wróciłem do 1492.

Pozostaje podłączyć inny router ADSL i sprawdzić czy to wina router czy coś "siedzi" w sieci.

Sprawdzałem:

Gdy już prędkość wróciła to nadal nie wchodziło na wcześniej wymienione strony. Więc sprawdziłem jak będzie na routerze znajomego i wszystkie strony się wczytują.

Router padł i nie umie przetworzyć pakietów (i pomaga ustawienie MTU 1492 na komputerze) albo jakieś ustawienia/oprogramowanie. Zastanawiam się jeszcze nad wgraniem od nowa lub nowego oprogramowania do niego. Aktualnie jest:
Firmware Version: 1.3.3 Build 080220 Rel.37722n
Hardware Version: TD-W8910G v2 0000235b
Jak myślicie, czy warto wgrywać od nowa oprogramowanie? Jeśli tak to proszę o linka do takiego, który nada się do mojego routera + opis jak to zrobić. Dzięki.

Musi mieć oznaczenie TD-W8910G v2 w swojej nazwie, chyba jest kapkę nowsze dostępne bo z maja http://www.tp-link.com.pl/resources/software/2008109164457.zip - niestety router już dawno nie produkowany.