Nie moge polaczyc netia spot z tp-link TL-WR702N

Witam wszystkich mam problem z połaczeniem netia spot z tp-link TL-WR702N w trybie client potrzebuje go do multirom w nc+ robie wszystko tak jak jest opisane w konfuguracji mimo to nie ma polaczenia w nich nie lacza sie. na waszym forum znalazlem tez obrazkowe polaczenia:

ale gdy wchodze w router netia spot nie mam tam mozliwosci konfiguracji serwera DHCP nie idzie zwezyc zakresow adresow ip jakie nadaje netia spot nie mam tej opcji USTAWIENIA DHCP dla LAN BRIDGE z gory dziekuje za jaka kolwiek pomoc pozdrawiam

Jak masz teraz ustawionego WR-a?

poprosze bardziej szczegolowo bo mi to nic nie mowi

Jesli dobrze zrozumialem to tp link tl-wr702n mam skonfigurowanego w trybie client z tej strony http://www.tp-link.com.pl/article/?faqid=395

I co dalej, sieć z NS jest widoczna?

Z NS-em może być problem, musisz spróbować z włączonym DHCP na TP-linku -

jak wchodze w tp link w NETWORK nastepnie LAN to nie mam tam wcale tej zakladki ADDRES TYPE gdzie mozna ustawic STATIC IP dalej jak wchodze w DHCP SETTINGS zaznaczam enable w zakladce deaful gateway wpisuje 192.168.1.254 i daje SAVE to wyskakuje ERROR CODE 2001 i poprostu masakra

Zrób reset TP-linka do ustawień fabrycznych i ponownie skonfiguruj. Adres IP musi być inny niż 192.168.1.254 bo to adres NS-a.
Pokaż obrazek z zakładki Network->LAN

Nie 1.254 tylko 0.254. spróbuj.

sprobowalem z 0.254 dalej nie dziala a tu obraz

Tak dokładnie ta zakładka zmieniasz adres IP na 192.168.1.211 tak jak w poradniku. Potem dopiero zabierasz się za zmiany w DHCP.

zmienam adres ip na 192.168.1.211 daje save wyskakuje change lan ip success i potem wyskakuje przegladarka nie udalo nawiazc polaczenia i nie umie juz wejsc na tp linka zeby pozmieniac w dhcp

W jaki sposób łączysz się z routerem? Jeżeli serwer DHCP jest wyłączony to musisz zmienić adres IP na karcie sieciowej np, 192.168.1.100 i maska 255.255.255.0

daje polaczenie sieci bezprzewodowej wlasciwosci protokol int. i wpisuje tam 192.168.0.10 maska 255.255.255.0 jak wpisuje to co mi pdales wczesniej czyli 192.168.1.100 to wogole nie umie sie polaczyc z tp linkiem

Pytanie czy zmieniłeś adresację na 192.168.1.211?

Nie bardzo rozumiem? Co znaczy "nie umie się połączyć"?

moj blad nie zmienilem adresacji przepraszam wykonalem wszystko po kolei zakonczylo sie sukcesem ale jak podlaczam do multiroomu i wyszukuje polaczenie internetowe to brak nie laczy sie no coz widocznie cos gdzies nie tak

Pierwsze co musisz zrobić to podłączyć pod komputer kablowo i sprawdzić czy masz dostęp do internetu. Daj wtedy obrazek z ipconfig /all -

Połączenie TP-link komputer po kablu? Bo jakoś adresacji nie widać?

tak ethernet

TO masz gdzieś błąd, DHCP włączyłeś (enable) na TP-linku?