Nie moge polaczyc netia spot z tp-link TL-WR702N

Nie 1.254 tylko 0.254. spróbuj.

sprobowalem z 0.254 dalej nie dziala a tu obraz

Tak dokładnie ta zakładka zmieniasz adres IP na 192.168.1.211 tak jak w poradniku. Potem dopiero zabierasz się za zmiany w DHCP.

zmienam adres ip na 192.168.1.211 daje save wyskakuje change lan ip success i potem wyskakuje przegladarka nie udalo nawiazc polaczenia i nie umie juz wejsc na tp linka zeby pozmieniac w dhcp

W jaki sposób łączysz się z routerem? Jeżeli serwer DHCP jest wyłączony to musisz zmienić adres IP na karcie sieciowej np, 192.168.1.100 i maska 255.255.255.0

daje polaczenie sieci bezprzewodowej wlasciwosci protokol int. i wpisuje tam 192.168.0.10 maska 255.255.255.0 jak wpisuje to co mi pdales wczesniej czyli 192.168.1.100 to wogole nie umie sie polaczyc z tp linkiem

Pytanie czy zmieniłeś adresację na 192.168.1.211?

Nie bardzo rozumiem? Co znaczy "nie umie się połączyć"?

moj blad nie zmienilem adresacji przepraszam wykonalem wszystko po kolei zakonczylo sie sukcesem ale jak podlaczam do multiroomu i wyszukuje polaczenie internetowe to brak nie laczy sie no coz widocznie cos gdzies nie tak

Pierwsze co musisz zrobić to podłączyć pod komputer kablowo i sprawdzić czy masz dostęp do internetu. Daj wtedy obrazek z ipconfig /all -

Połączenie TP-link komputer po kablu? Bo jakoś adresacji nie widać?

tak ethernet

TO masz gdzieś błąd, DHCP włączyłeś (enable) na TP-linku?

tak dawalem dobra zrobie to jeszcze raz zresetuje go i od nowa ale juz nie dzis jutro i wrzuce zdjecia to mi powiesz czy jest ok narazie bardzo dziekuje za pomoc sam bym w zyciu do tego nie doszedl

Tam na ethernecie musisz mieć adresację z DHCP TP-linka a masz adres systemowy 196.254.......itd.

yyyh nie wiem o czym mowisz do mnie czarna magia nie mam pojecia

Sprawdź na ostatnich obrazkach gdzie masz taki adres 196.254..... to będziesz wiedział. Tu się podstawy sieci kłaniają :frowning:

nie mam nigdzie tej kombinacji

Karta ethernet Połączenie lokalne

w polaczeniu lokalnym mam dhcp wlaczone tak i adres ipv4 autokonf.169.254.205.176

Ale to jest adres systemowy (nadawany przez windows-a) a nie z DHCP więc coś masz nie tak z konfiguracją lub połączeniem.