Nat moderate(średni)open nat

witam forum
Problem pojawił się w grze cal of duty .
za żadne skarby nie mogę zmienić na nat open,nawet przez pominięcie routera i podłączenie konsoli ps4 bezpośrednio do modemu,czytałem że powinien wyskoczyc na konsoli nat 1 wogle ale niestety jest nadal nat 2 no ale nie oto mi chodzi,
dostawca matrix internet swiatłowód,100/10,tp wdr4300,koncówka zte od dostawcy ktura spełnia rolę wtyczki żebymożna było podłączyc router,adres ip publiczny,
Jaka może byc przyczyna operator zapewnia że z jego strony wszystko jest ok i nie widzi mojego problemu z góry dziękuje za jakieś podpowiedzi.

Podłącz komputer bezpośrednio pod ZTE i screena z komendy IPCONFIG/ALL.

ok.

Widać że ZTE robi nat. Umiesz dostać się do jego ustawień? Pewnie pod adresem http://192.168.0.1/

nie moge się dostac już kiedyś poruszałem ten problem informatyk od dostawcy tłumaczył mi że zte to nawet nie modem tylko po prostu przejściówka pon-ethernet i nic wiecej?

a czy są jakieś modele routerów żeby swiatłowód podłączyc bezposrednio bez koncówek dostawców?

Są, ale żaden operator na da Ci tego podłączyć do siebie.
Podaj dokładny model tego ZTE.

prosze

Wg specyfikacji urządzenia na stronie producenta to niby jest możliwość konfiguracji przez interfejs www, jednak nie jest podane jak się do niego dostać.
Jeśli chciał byś aby to działało jako zwykła przelotka to musiał byś mieć to ustawione jako bridge a na komputerze/ routerze ustawione połączenie PPPoE lub DHCP w zależności od tego jak ustawia to operator.
Chyba że to faktycznie nie wprowadza NATu, tylko w tym przypadku nie posiadasz zewnętrznego adresu IP.

w routerze wychodzi static ip ,nie dhcp,pppoe przyinstalacji adres ip jest zew jużsprawdzane

Podłącz komputer bezpośrednio do modemu i kiedy będziesz miał dostęp do internetu daj ipconfig /all w cmd - pokaż wyniki.

po podłączeniu nie ma internetu robiłem wszystko ale brak połączenia ,jedynie jest gdy podłącze konsole i wpisze ip ireszte od dostawcy.

Proszę powstrzymać język. CHACA

Dostałeś jakieś adresy od dostawcy czy specyfikację łącza?

dostałem adres ip ,brame,dns

Wpisując te dane na WAN-a TP-linka masz dostęp do internetu?

tak mam dokładnie

te dane to przymusowo musiałem wpisac w wanie bo innaczej nie działał by mi internet.

Poproszę obrazek ze statusu TP-linka kiedy korzystasz z internetu. Interesuje mnie port WAN.

prosze

Podłączając konsole do modemu masz dostęp do internetu? I też wyświetla się NAT2?