Konfiguracja WR543G

Witam mam pytanie internet mam od lokalnego dostawcy, chcę aby aby kabel od mojego dostawcy był wpięty jako WAN do routera, komputer chciałbym połączyć przez LAN (mam drugi kabel rj-45 do komputera) oraz skonfigurować wi-fi dla 2 telefonów . Wcześniej próbowałem po omacku ale nie wszystko działało jak trzeba ;/ gdy ktoś korzystał z internetu na pc stacjonarnym to nie łączył wtedy nic po wi-fi (był połączony ale nie przydzielał adresu).

Podłącz to tak żeby był internet na komputerze. Uruchom cmd i wpisz IPCONFIG/ALL
Wynik wklej na forum.

Screen ipconfig

Sorry że przez link ale nie chciał mi wrzucić pliku na serwer forum ;/
Post poprawiłem //Heinz

Podłącz kabel od dostawcy do routera. Komputer do portu LAN. Na stronie konfiguracyjnej routera w zakładce network - WAN ustaw dynamic IP i sklonuj adres MAC.

I to wszystko ? Czy jak wykonam te kroki dostanę dalsze instrukcje ?

Powinno zadziałać
MAC podaj ten: 00:0E:2E:CA:16:70

Po kilku dniach użytkowania mam taki oto problem, gdy zabezpieczę sieć hasłem wszystko hula lecz jakimś czasie router nie chce łączyć się z urządzeniami przez Wi-Fi. Dokładniej rzecz mówiąc na 3 telefonach ten sam problem widzę moją sieć (zapisaną i zabezpieczoną hasłem) ale gdy daje połącz nic się nie dzieje gdy usunę hasło to od razu się łączą wszystkie 3 telefony. Jakieś pomysły ? :-\

Oprogramowanie na routerze masz najnowsze dostępne na stronie producenta?

Firmware Version: 3.7.1 Build 080904 Rel.62330n
Hardware Version: WR543G v2 08118989

TL-WR543G v2_080904 Ten jest na stronie więc raczej mało aktualny :-[
Może ktoś podpowiedzieć jak zrobić tą aktualizacje w moim modelu ?

Te routery są wycofane już z produkcji przez producenta. Soft masz aktualny.

No to skoro nie wina softu to co może być przyczyną ?