Konfiguracja Tplink 3020 i modem huawei e3131

Witam
Ruter TPlink3020 IP ma192.168.0.254 tylko po wpisaniu tego wyskakuje komunikat ze przekroczono czas połączenia.

wpisz adres http://192.168.0.254

Kablem USB tylko ładujesz/zasilasz sprzęt. Żeby był dostęp do konfiguracji potrzebujesz podłączyć go kablem LAN do karty sieciowej komputera.

Dzięki Heniu za zwrócenie uwagi bo przeoczyłem :wink:

Witam
Chciałem coś zrobić z tą konfiguracją ale nie mogę połączyć się z TP-linkiem za pomocą usb ani przewodu lan , a podana str.się nie otwiera
Wystąpił błąd!
Wątek lub dział, którego szukasz nie istnieje albo nie masz do niego dostępu.

Pytanie w jakim trybie pracuje urządzenie. Robiłeś reset do ustawień fabrycznych? Połączenie kabel Rj45 lub sieć bezprzewodowa. USB nie służy do konfiguracji.

Witam
Po długiej nieobecności ponawiam prośbę o konfigurację . Próbowałem przez ten kabel się łączyć i nic z tego. Restarty też nic nie dają sam modem wpięty do laptopa łączy się zaraz

Podłącz się kablowo (RJ45) do routera i daj screen-a z


ipconfig /all

Witam
Po podłączeniu pojawiło się takie okno
z napisem C: Users /gwertyu> i nic więcej nie pojawia się tylko ten sam komunikat się dubluje

Musisz wpisać ręcznie komendę ipconfig /all

Po wpisaniu ipconfig /all pojawia się czarna tabela i zaraz znika. w miedzy czasie się połączyłem z tym tp linkim 3020 tylko nie wiem co skopiować

Tak jak pisałem wcześniej, pozostaje zainstalować Gargoyle na twoim routerze. Poszukaj instrukcji w dziale TP-Link alternatywne oprogramowanie.

skopiowałem jeszcze taką stronę z komunikatem ?

Najważniejsze to brak połączenia 3G (zakładka STATUS), nie ma żadnej adresacji. Z tego co wiedzę łączysz się i tak bezprzewodowo.

Tylko jaka ma być to wersja bo ta podana strona gargoyle-1.5.10.7-ar71xx-tl-mr3220-v1-squashfs-factory.bin nie istnieje.

Wersje szybko się zmieniają - gargoyle-1.5.10.11-ar71xx-tl-mr3020-v1-squashfs-factory.bin

Tu masz poradnik:

zrobiłem jeszcze jeden skan i tak ja gby się zawiesił bo nie można w nic wejść ???

Nie wiem o jakim "skanie" mówisz? Możliwe że modem pobiera zbyt dużo prądu i po chwili zawiesza router. Dobrym rozwiązaniem jest aktywny hub USB.

Zrobiłem jeszcze takie skany ,wieczorem będę się bawił może się uda .
Pozdrawiam .Dzięki

Witam
Udało się wszystko skonfigurować . Nawiązuje połączenie szybko jest Ok.
Pozdrawiam