Konfiguracja TL-WR841N

Witam! Mam problem z konfiguracją wyżej wymienionego routera. Chciałbym aby ten router działął (chyba, nie znam się) w trybie AP client. Chciałbym żeby połączył się z istniejącą siecią bezprzewodowo i przekazywał ją dalej po kablu jak i bezprzewodowo. Dodam jeszcze że nie bardzo mam dostęp do modemu z którym mój router ma się łączyć mam tylko hasło do sieci i do logowania pod adresem 192.168.0.1. Liczę na szybką pomoc opisaną najlepiej krok po kroku. Z góry dziękuję.

Wr841N nie posiada typowego trybu klienta w oryginalnym oprogramowaniu. Jedyna możliwość do WDS ale raczej nie zdziała z innym modelem routera niż TP-linka.

Czyli rozumiem że nie jest to w ogóle możliwe czy jest to trudne? Widziałem jakiś wątek z podobnym problemem było tam coś o zmianie softu ale było opisane dość mętnie.

Jeżeli taka konfiguracja (WDS) nie zadziała to pozostaje tylko alternatywne oprogramowanie:


Ważna jest oczywiście wersja sprzętowa twojego WR641v...

Wersja mojego routera to 11.1

Czy wgrany soft można łatwo przywrócić do stanu fabrycznego? Mój sprzęt jest jeszcze na 2 tygodniowym okresie próbnym i jeżeli coś pójdzie nie tak to chciałbym go zwrócić.

Nie ma wersji Gargoyle od Obsego na tą wersję,
Jedynie eksperymentalna 1.9 od Erica - niestety wersje takie posiadają zazwyczaj błędy.
https://www.gargoyle-router.com/downloads/images/ar71xx/gargoyle_1.9.1-ar71xx-generic-tl-wr841n-v11-squashfs-factory.bin