Karta TL-WN727N

Witam,
Otóż zakupiłem sobie dziś ową kartę i mam z nią dwa problemy. Pierwszy jest taki, że mam router z upc który na każdym innym lapku w moim pokoju osiąga około 15mb/s a u mnie z tą kartą niestety jest to w porywach 1,5 mb/s, drugim zaś problemem jest fakt, że podczas instalacji sterowników do karty wyskkauje mi zawsze wiadomosc ze sprzet nie został prawidlowo zainstalowany 802.11n.
Z góry dziekuje za rady i pomoc,
pozdrawiam

Co to za system operacyjny?

Win 7 professional

Sterowniki pobrane ze strony producenta? Menadżer urządzeń w systemie pokazuje jakieś wykrzykniki w zakładce karty sieciowe?

najpierw z płyty i wystąpił błąd potem ze strony producenta i wystąpił błąd , moge zreinstalowac i ew. zrobić printa , brak wykjrzykników, pokazuje, że urządzenie działa poprawnie

Daj obrazek z tego menadżera urządzeń, rozwiń zakładkę karty sieciowe.

Sieć bezprzewodowo jest widoczna przez komputer?
Jeżeli tak to zrób diagnostykę -

http://www.speedtest.net/my-result/3726731261

Trochę krótko robiłeś ten test na inSSIDe-rzem brakuje jeszcze speedtest-a. Wygląda na problem z poziomem sygnału i zakłóceniami od innych sieci.

speed test na samej górzej link, tylko czemu gdy wchodze w menagera tp-linka dołączonego do plytki to rzeczywiscie jedyne standardy z jakimi sie łącze to g in (router jest ustawiony na bgn) i czemu inne osoby maja okolo 30x szybszy internet bedac w tym samym pokoju co ja??? nie zaleznie od karty czy jest to wbudowana czy zewnetrzna sieciowa

Spróbuj uruchomić system w trybie awaryjnym z obsługa sieci i sprawdź jak wtedy wygląda prędkość internetu.

tak wiec nadal cienko, nie tak jak być powinno.

To są pomiary z trybu awaryjnego?

Tak dokładnie.