Jak połączyć routery TD-W8960N oraz TD-W8901G

Witam , czy jest możliwość połączenia dwóch ruterów po kabelku w celu zwiększenia zasięgu ?? Główny ruter to TP - Link TD-W8960N i od tego rutera połączenie do TP-Link TD-W8901G . Bardzo proszę o pomoc . Główny ruter na pierwszym piętrze a TP-Link TD-W8901G na parterze .

Proszę o uzupełnienie tytułu tematu zgodnie z pkt. 1.10 regulaminu. Tytuł tematu poprawiłem na właściwy.CHACA

Można.

Jeszcze dopytam , czy ten TP-Link TD-W8901G ruter może być jak główny bo TP - Link TD-W8960N co chwile zrywa połączenia z internetem , jakiś problem z DNS .

Chyba nic nie piszesz o formie dostarczenia tego internetu do domu/mieszkania.

Neostrada, Netia, T-Mobile czy my mamy zgadywać?

Netia 10Mb .

Przepraszam troche jestem zdesperowana bo kupiłam TP - Link TD-W8960N i sa problemy , ciągle zrywa połączenie z netem .

Ok. Odpowiem Ci tak: Jeżeli chodzi o połączenie kablowe obu routerów to miałaś podaną instrukcję jak na dłoni. Jak nie rozumiesz to w skrócie napiszę. Logujesz się do routera W8901g wyłaczasz w nim serwer DHCP, spinasz oba kablem po portach LAN i powinno działać. Jak nie dajesz rady to zaproś kogoś kto wie jak to zrobić.

Opisz może na jakich urządzeniach masz te zrywania i w którym miejscu. Jak sama nie dajesz rady ogarnąć temat, zaproś kolegę na kawę z laptopem i wgranym inSSIDerem niech zrobi pomiary siły sygnału i wklej na forum. Czekamy.

Na stacjonarnym kompie , działa kilka minut i nagle nie otwieraja sie strony , czasem pomaga restart rutera ale nie zawsze , czasem pomaga konfiguracja od początku ale tez nie zawsze , jutro sama spróbuje pomierzyc i dam do oceny , dziękuję . :slight_smile:

Stacjonarny połaczony kablowo czy przez wifi?

Przepraszam że dopiero teraz pisze ale nie miałam juz sil wczoraj , stacjonarny polączony kablowo , ale mogę tez podłączyć przez wifi . czy mogę użyć tego programu inSSIDer na stacjonarnym jeśli podłącze kompa przez wifi .

Daj pomiary zobaczymy.