Internet radiowy (TP LINK WR740N jako acess point)

WItam serdecznie,

Krótko i zwięźle.

Mam internet radiowy podłączony kablem z anteny do karty sieciowej w komputerze. Posiadam tez router TP LINK WR740N. Chce aby router rozsyłała sygnał WI-Fi (jako acess point) z mojego komputera na którym jest podłączony własnie internet radiowy. Zaznaczam, że już wcześniej udało mi się stworzyc takie połączenie i działało wyśmienicie.

Musiałem jednak sformatować kompa i teraz za nie umiem sobie poradzic z ponowym skonfigurowaniem routera. Wiem, że na pewno jest to błachostka, ale na prawdę się pogubiłem dlatego prosze o pomoc. Wcześniej korzytsałem z poradnika z pewnej strony, który badzo mi pomogł w ustawieniu routera na internecie radiowym, ale strona juz nie istnieje dlatego zwracam się do was.

Szukałem w innych podobnych tematach, ale dotyczą głównie puszczania sygnału z jednego routera na drugi, a u mnie chodzi by udostępnić internet z kompa na router tak by puszczał go dalej przez wi-fi (jako acess point)
Do radiówki łącze się poprzez połączenie szeroko pasmowe pppoe

Liczę na szybką odpowiedź

Pozdrawiam
Kamil

Jeżeli sygnał masz podłączony skrętką zakończoną wtykiem RJ45 to co za problem utwożyć na routerze połączenie PPPoE z podpiętym kablem pod WAN? Chyba, że sygnał masz dostarczony w inny sposób- napisz.

Konfiguracja połączenia szerokopasmowego na routerze wygląda w ten sposób :