Gargoyle na MR3420+E3372 (nie HiLink) - Problem z rozłączającym się WiFi

Witam,
Mam router Mr3420 z wgranym Gargoyle. Do tego zwykły modem E3372...czyli bez HiLinka ... podłaczony przez HUB'a i wszystko działa...do czasu gdy wi fi nie zaczyna szwankować. Po prostu po jakimś tam czasie sieć wifi znika i pojawia sie po kilku minutach ponownie. Niekiedy to rozłaczenie trwa kilka minut a niekiedy musze zrestartować router.
wifi ustawione na G+B 20mhz z maksymalną mocą. próbowałem coś tam zmieniać ale ciągle mam ten sam problem...dodam tylko że modem jest oddalony od routera o jakieś 0,5-1m
Załaczam logi bo ja jakoś nie potrafię ich sensownie przeanalizowac :frowning:
jeden plik to logi zaraz po właczeniu routera i zalogowaniu sie do sieci...a drugie tuż po utracie Wifi....czyli wifi straciło się jakieś 5 minut wcześniej
Może ktoś ma jakieś wskazówki?
Dziękuję

Po połączeniu kablowym jest tak samo?

wydaje mi się że na kablowym wszystko jest OK ... nie testowałem tak dokładnie bo ostatnio rzadko kompa włączam
wczoraj pozniknięciu WiFi podłączyłem szybko kabel i dostęp do neta był...ale tak jak pisałem musze to dzisiaj dokładniej sprawdzić

Pokaż jak wygląda zaszumienie sieci wifi , w tym celu pobierz program Inssider i wrzuć screena na forum .Onacz swoją sieć.

sorki, ale ten program jest płatny więc raczej nie będe go kupował :wink:

za nic nie musisz płacić.

dziękuję za info... ściągnąłem tego wifi alalyzera i pierwsze co zobaczyłem że moim zasięgu są dwie sieci o podobnym sygnale i na tym samym kanale nr 1. Zmieniłem kanał na numer 10 i patrze...a tamta siec tez zmieniła na numer 10 :wink: okazało się że to telewizor włączył sobie jakieś share duperele dla urządzeń multimedialnych. Wyłaczyłem ta funkcję w TV i zobaczymy co będzie dalej...
pozdrawiam
tak to wygląda teraz

niestety ale ciągle mam ten sam problem...
wczoraj o 21:34 znowu zostałem rozłaczony z siecią bezprzewodową...ale zauwazyłem ze o 21:34 modem sie zawiesił - po alanizie logów.
może problem jest w modemie a nie w wifi...ale jeśli problem jest w modemie i jego rozłaczaniu się z siecią to czemu zanika mi również sieć wifi?
sam już nie wiem co z tym robić...może wgrać najnowszego niezpolszczonego gargoyla?