Gargoyle 1.5.11.5

Czy nowa aktualizacja jest przewidziana dla modelu TP-Link mr3020

Oczywiście że tak http://eko.one.pl/gargoyle-pl/attitude_adjustment/ar71xx/gargoyle-1.5.11.5-ar71xx-tl-mr3020-v1-squashfs-factory.bin

Niewiem ale chyba zielony jestem jak by co bo nie moge skonfigurrować tego aero2 z tym gargoyle z najnowsza wersja ma ktoś jakiś wzór jak sie powinno robić po koleji co do aero2.Zgóry dziekuje,

Tam za dużo nie ma do konfigurowania

Wybierasz jedynie operatora Polska - Aero2.
Jaki masz modem?

Modem to k3765

To jaki jest problem? Diodka miga na niebiesko na modemie?

Robie jak w poradniku i nic mam swoje dwie opcje albo ten modem jest nieobslugiwany dla tego tp-linka albo musi mieć polaczenie bonarazie dioda miga na zielono a powinno być stale niebieskie swiatło przemieszcie sie popokojach czasam i wylapuje sygnał.

Podłącz do komputera i sprawdź jaki jest sygnał. Jest możliwe że router zakłóca słaby sygnał. Możesz tez spróbować podłączyć modem przez przedłużacz USB.
Modem jest obsługiwany przez OpenWrt i Gargoyle. Jednak jak nie będzie dioda migała na niebiesko to nic nie osiągniesz.

Aha ok rozumiem ,jedno pytanie w polaczeniach w gargoyle jak ma być opcja ustawiona co do modemu cytuje:
Modem CDMA/3G/LTE czy Modem 3G/LTE (NDIS) czy to niema róznicy.
Przed chwila podlaczyłem do laptopa i dioda miga na niebiesko jest lepiej niż na routerze.
Nie pisz posta pod postem //Heinz

Migająca dioda na niebiesko oznacza że modem "znalazł" zasięg z sieci GSM.
W Przypadku Twojego modemu wybierz "Modem CDMA/3G/LTE".
Czy na komputerze masz połączenie z siecią Aero i dioda na modemie świeci wtedy świtałem ciągłym niebieskim?

Tak jeśli wcisne polącz to sie poląnczy słaby sygnał 2 kreski a ale jest połączony.
Tylko czemu jak podlacze modem do laptopa i sie pali dioda na niebieskojak podlacze do tp-linka to na zielono czyżby router zakłucał sygnał ale powinien rzynajmniej coś ruszyć.

Popraw pisownię bo tego czytać nie idzie. //Heinz

Pokaż co jest w zakładce system - logi systemowe. Oczywiście z podłączonym modemem.

Niewiem jakim cudem działa dioda pali sie ciagłym światłem teraz pytanie jak podlaczyć do niego dysk usb w celu utworzenia FTP ale zobacze co on może .

Brak USB. Musisz dokupić USB HUB z zasilaniem zewnętrznym. Na gargoyle nie ma problemu z uruchomieniem FTP:

A można do niego wlutowac USB HUB.

Jeśli znajdziesz taki mały który się zmieści w obudowie to czemu nie. Zostanie tylko kwestia zasilania - Dysk na USB pobiera trochę prądu i może zabraknąć dla modemu.

Dziekuje za pomoc tak czy inaczej dzieki wam zrobiłem konfiguracje gargoyle z aero2 teraz podlaczylem go do zasialnia i mam niezależny internet w domu ,tylko wiadomo rozlacza co godzine ale tak w przemieszczaniu sie jest to dobrea opcja jak i dla mnie jak i dla innych co mogą sie podlaczyc do tego urządzenia.Widze że ma dużo opcji co do monitorowania sieci itd ,dlatego teraz dzieci bedę miał pod wiekszą kontrola co robia i najakie strony wchodza .Pozdrowienia dla całej ekipy.