FILMY na WDR 4300 poprzez dlna

Firmware z września miał problem z dostępem przez przeglądarkę internetową.

mnie tylko zdziwilo ze nie bylo komendy resetowanie routera oraz ze wlasciwie nie bylo zadnej reakcji wiec nawet nie wiem czy mam gargoyle czy dalej stary soft ale nie moge wejsc na ustawienia routera chyba ze i inny ip dostepu wpisywalem

to jak mam teraz zmienic na wczesniejszy soft?

Nie śledzę wątku więc mam pytanie czy wrzucałeś ipconfig /all kiedy łączysz się z routerem?

[quote="dago235, post:18, topic:7111"]

[/quote] to wstawilem z ipconfigu

Wygląda na to że router działa jako switch a nie router.
Musisz zresetować sprzęt bo inaczej nic nie zrobisz.

ale bede mial wtedy dostep do routera poprzez IP tplink czy gargoyle czy padnie i np bede musial cos robic przez Putty ? jesli chodzi o jakies putty wole nie robic tego bo wiem mniej niz zero na ten temat ale gdzies sie tam przewinelo na forum takie cos

Potwierdzam, reset do ustawień fabrycznych i ponowna konfiguracja.

czyli przycisk na routerze reset?

Po to on właśnie jest.

ok napisze jak to wyszlo za ok godzine bo nie jestem u siebie ale moze podrzuccie link do gargoyle wczesniejszego zebym juz dzisiaj mogl to zrobic i miec spokoj z dlna

Wszystko jest na naszym ftp-ie,

wiem wiem ale ze wzgledu na to ze jestem zielony boje sie ze cos zlego sciagne

Zawsze istnieje takie ryzyko jak nie będziesz patrzy na nazwy plików. Pytanie po co chcesz ściągać wcześniejsze wersje?

bo najnowsza mi sie wywalila ze nie mam dostepu ani do tplinka ani do gargoyle i nie wiem czy sie nie bedzie takie cos powtarzalo

Nic o tym nie słyszałem, pewnie coś namieszałeś w konfiguracji. Internet masz podpięty przez WAN routera?

internet dzialal chcialem zainstalowac gargoyle po wczytaniu niby pliki bin nic sie nie stalo ale juz nie moglem wejsc na ustawienia tplink.net anie na zadne od od gargoyla ale internet dziala ja nic nie zminialem poprostu po wczytaniu pliku w jakims stopniu nie moge wejsc do ustawien

Zadałem pytanie a ty odpowiadasz całkiem nie na temat :frowning:

tak

Próbowałeś logować się na adres http://109.196.1.231