Duży problem z TL-WDR4300

Firmware Version:
3.13.33 Build 130617 Rel.46239n
Hardware Version:
WDR4300 v1 00000000
Takim routerem dysponuje router działa w sieci z modemem kablowym (Multimedia)
Marka: ARRIS
Model:CM820S
I wszytko ok do czasu. Zazwyczaj urządzenie pracuje z jednym laptopem ( windows7), bezprzewodowo TV Sony oraz PS3 od czsau do czasu telefon. Numer jest taki ze router ma swoje "zachcianki" raz wysyła internet a raz nie. Laptop ma neta po czym po chwili wyskakuje info ze "brak dostepu do internetu" po chwili inetrenet wraca po czym znowu znika i tak sie bawi. Z komputera można dostać sie do konfiguracji routera i tam sie bawić lecz internetu jak nie ma tak nie ma. Restart routera pomaga zazwyczaj lecz nie zawsze. Przed chwilą ciekawa sytuacja po włączeniu drugiego laptopa (windows 7) jeden miał internet drugi nie. Gdy jest podłączony tylko jeden to jak pisałem internet jest jakis czas np 2-3 h ok po czym w jeden godzienie potrafi zerwać internet 20 razy. Testowane z różnymi komputerami nic sie nie zmienia caly czas tak samo. Logi Arrisa wskazują ze działa bez probelu aa baaa jak podłącze kabel z arrisa do laptopa to jest ok działa bez zająknięcia a przez tp linka zawiesza internet.
Ktoś może ma jakieś pomysły dlaczergo tak sie może dziać ??
Pozdrawiam i z góry dzieki za odp.

PS. zauważyłem ze w tym Arrisie jest ustawiona błędna godzina jest jak by o godzinę szybszy tzn zamiast 22 ma 23. NIe mogę tego zmienić bo nie mam uprawnień ale nie sądze aby to mogła byc przyczyna, ale moge sie mylic

Już były zgłaszane problemy z tym routerem. Chodzi o transfery po sieci LAN.
Jaką masz wersję sprzętu? Firmware aktualne?

Nie chodzi o Wifi, WYgląda to tak iż jest połączenie a internetu nie ma sam router ma internet bo Pingi z opcji Diagnostyka lecą a do komputera nie wysyła. Co do oprogramowania to jest najnowsze, nie ukrywam iż na open wrt jest tak samo :confused:

Wrzuć do tego przecinki, bo nie wiem jak to przeczytać :wink:
Problemy były takie, ze router działał ale "gubił" łączność z komputerem.
Jaka wersja sprzętu? 1.3, 1.5, 1.6?

Połączenie z routerem jest takie że można do niego wejsc przez Wifi i pobawic sie jego konfiguracją. W miejscu koło zegara w pasku stanu Windowsa pokazane jest połączenie z dymkiem " brak dostępu do internetu" Wchodzę w router i mogę pingować np WP.PL z poziomu diagnostyki. Wersja to 1.2

Myślę ze najlepszym wyjściem będzie reklamowanie sprzętu.
Tutaj podobny problem: