Czy router TD-W8961ND posiada kontrolę rodzicielską?

Witam,
Z routerem tp-link mam do czynienia pierwszy raz więc proszę o wyrozumiałość. W opcjach konfiguracyjnych routera TD-W8961ND Ver 3.1. nie mogę znaleźć kontroli rodzicielskiej. W ogóle cały interfejs konfiguracyjny w przeglądarce jest jakiś taki nieczytelny. Router udało mi się podłączyć, że wszystko działa ok ale nie widzę opcji zarządzania siecią w taki sposób, że chcę ustawiać poszczególnym urządzeniom w sieci dostępność do internetu w dane godziny i dni tygodnia. W ogóle czy jest taka możliwość w tym routerze?
pozdrawiam
Ela

Bezpieczeństwo transmisji: Zapora sieciowa NAT, SPI, filtrowanie adresów MAC/IP/URL, pakietów i aplikacji; ochrona przed atakami Denial of Service (DoS), SYN Flooding, Ping of Death. Dla większego bezpieczeństwa, urządzenie wspiera funkcje filtrowania adresów MAC, IP, nazw domen oraz umożliwia kontrolę użycia aplikacji takich jak MSN lub Yahoo Messenger. Takie ograniczenia dostępu mogą być wykorzystywane przez administratorów sieciowych w przedsiębiorstwach lub przez rodziców, którzy chcą w pewien sposób ograniczyć dzieciom dostęp do sieci.
Opis ze strony firmowej. Nie pamiętam czy przy blokadzie adresów MAC lub/i IP jest opis w jakich godzinach.

Czyli tak jak się obawiałam, że takiej możliwości brak. Czy istnieje zatem jakiś sposób aby taką kontrolę wdrożyć i dokonać jeszcze podziału prędkości internetu na poszczególne urządzenia, np. zakupując dodatkowe inne urządzenie wspomagające?

Doskonale do tego nadaje się W8970, szkoda że piszesz dopiero po zakupie routera.

Podział pasma:

Zawsze można też zainstalować jakiś inny soft w routerze :slight_smile:

Zawsze można też zainstalować jakiś inny soft w routerze :)
W routerze W8961ND nie ma takiej możliwości więc proszę nie wprowadzać w błąd innych użytkowników.

Ups... Przepraszam, nie wiedziałem :frowning: