Brak strony kofiguracyjnej routera

Cześć co zrobić ,aby router TD-W8951ND był widziany przez komputer.Niby wszystko jest ,ale nie widać strony konfiguracyjnej routera,mało tego w żaden sposób nie można tego tp-linka połączyć z netia spotem.O tym problemie pisałem już wcześniej .

Przeniosłem do odpowiedniego działu. CHACA

Czyściłeś historię i ciasteczka w przeglądarce? Sprawdź na innej przeglądarce. Sprawdź w ipconfig /all jaki masz adres bramy.

co do innych przeglądarek to tez nie działa

Resetowałeś go do ustawień fabrycznych ewentualnie reset 30/30/30?

tak resetowałem przez ten przycisk resetu na routerze

Próbowałeś dopisać adres 192.168.1.254 maska 255.255.255.0 do karty sieciowej komputera?

nie nie próbowałem ,ale sprawdzę to

no i sprawdziłem,ale nic to nie dało problem raczej tkwi gdzie indziej ???

Piszesz że niby wszystko jest, czyli dostęp do internetu masz poprzez router?

TAK internet poprzez router działa

Jeszcze jedno- czy poprzez wszystkie porty LAN nie masz dostępu do routera i poprzez wifi także? Próbowałeś z innego komputera dostać się do strony- tak na próbę?

wszystkich portów lan nie sprawdzałem ,ale zrobię to

Jeżeli masz jakiś antywirus na komputerze to go wyłącz i spróbuj się zalogować na stronę konfiguracyjną routera .

koledzy póki co strona konfiguracyjna routera działa,zrobiłem kolejny reset i pomogło, ale jeśli ktoś z was zna rozwiązanie jak połączyć tego tp-linka z netia spotem będę wdzięczny za info !!!!

Jak masz już możliwość wejścia w panel to przejdź do zakładki DHCP i daj na Disable. Save i reboot. Połaczenie kablowe portami LAN. Nie wiem czy na 100% zadziała ale można spróbować.

dzięki CHACA za info , ale ja bym chciał aby to zrobić to połączenie tak jak to pisałem w innym wątku:

Jeżeli NS ma być pierwszy a W8951ND drugi to sposób połączenia kablowo opisałem. Przez wifi nie da rady.

a widzisz ja bym chciał odwrotną kolejność :slight_smile:

Nie znam NS ponieważ go nie miałem, ale wydaje się iż konfiguracja powinna przebiegać podobnie jak w W8951.