Archer c2 a print serwer

Witam!
Czy istnieje mozliwosc druku z urzadzen na androidzie?. Obecnie mam taka konfiguracje : do archera podpieta drukarka hp 2180 o ile na PC za pomoca dodatkowej aplikacji usb jest mozliwosc druku po wifi to na telefonie jest problem. Uzywam na androidzie aplikacji printer share i nie wiem czemu aplikacja wykrywa tylko drukarke udostepniona w grupie dimowej ale i tak nie drukuje. Wczessniej mialem netgera wndr4500 i drukarka byla wykrywana w printer share bez kombinowania z grupa robocza. Jakby wndr4500 sam udostepnial drukarke i wszystko smigalo. Czy archer nie ma tej funkcji co netgear?albo czy jest jakas aplikacja na androida ktora poradzi sobie z dukowniem po wifi?

Archer nie posiada typowo wbudowanego print serwera tylko programową funkcję print serwera i bez aplikacji dedykowanej nie zadziała. Przynajmniej ja nie znam takiego sposobu.

no to lipa ... w printer share na androidzie wykrywa ja w grupie domowej jako udostępnioną ale gdy chce coś wydrukować, drukarka niby startuje ale za chwilę mruga kontrolka od zasilania ...
jakby ktoś wiedział w czym problem byłbym wdzięczny za pomoc , ale być może jest jak piszesz i nic z tego nie będzie ...

dodam jeszcze ze netger wndr4500 tez potrzebował aplikacji pod windows do kontroli USB. Pomimo tego było go widać w aplikacjach na androida bez szukania danej drukarki w grupie roboczej ...

Jedyne co mogę polecić to kontakt ze wsparciem technicznym producenta:

Może chłopaki znają jakiś sposób.

dzięki
już do nich napisałem.
Wiesz może jak rozpoznać czy dany router ma typowy print server ? W opisach rożnych routerów , print server jest albo nie ma ...

Żaden TP-link nie ma typowego print serwera. Można kupić osobne urządzenie które jest print serwerem sieciowym.
http://www.tp-link.com.pl/products/list-4759.html