ALCATEL One Touch L850V via TP-LINK TL-MR3420 v2

Witam.
Zakupiłem modem ALCATEL One Touch L850V i router TP-LINK TL-MR3420 v2 .
Czy ten zestaw będzie ze sobą działał? Na liście producenta nie ma info o tym modemie wiec może alternatywne oprogramowanie? Ale nic tez o alcatelu nie znalazłem.
Wydzieliłem jako nowy wątek - Administrator

Sprawdź najpierw na najnowszym oprogramowaniu. Jeśli nie będzie działał to próbuj na gargoyle PL 1.6.2.2.
Jak nie zadziała na Gargoyle to będziemy kombinować.

Możesz także spróbować na Chaos Calmer dla tego modelu.

Ewentualnie mogę nie odebrać tego zestawu bo mam go do odbioru jutro w sklepie. Ale nie chciałbym świąt bez internetu. Więc chyba wezmę i z waszą pomocą ogarnę. Chyba, że ktoś myśli by lepiej odpuścić i nie kupować.

nie chcę być złym prorokiem, ale nie kupowałbym tego zestawu, no chyba, że jego sprzedawca gwarantuje wzajemną kompatybilność (skoro sprzedaje jako zestaw)
tego Alcatela można traktować w naszym kraju jako totalną egzotykę, wydaje mi się że to hilink (remote ndis), więc na alternatywnym oprogramowaniu jakaś szansa jest, ale gwarancji chyba nie da nikt (poza ewentualnie sprzedawcą, jeśli przetestował te urządzenia w pracy razem)

no cóż powiem tak - nie rozumiem tego powiązania - od biedy możesz przecież wykorzystać smartfona w roli tymczasowego hotspota

Z modemu Alcatela zrezygnowałem i kupiłem Huawei E3372s. Z Modemem TPlinka działa bardzo dobrze. Pozdrawiam

Możesz pochwalić się jakie prędkości osiągasz na tym modemie przez router TP-linka?