Airbox a Tp link 843ND

Witam. Posiadam internet mobilny LTE w orange urządzenie airbox 2 plus i zasięg LTE jest na 3 kreski ale tylko w jednym pokoju, w drugim końcu domu cienko przez wifi łapie a prawie że wcale.... Czy jest możliwość połączenia go do 843ND bo akurat posiadam tp linka. Jeżeli nie ma to jak moge poszerzyć zasięg w domu wifi? Prosze o pomoc

Czy jest możliwość połączenia go do 843ND bo akurat posiadam tp linka
Mówisz o połączeniu przewodowym czy bezprzewodowym?

Hmm raczej bez przewodowo bym wolał, i w sumie tylko taka opcja wchodzi w gre, jeżeli sie da to proszę o pomoc jeżeli sie nie da to jak rozszerzyć wifi? ::slight_smile:

Jest możliwość bo routerek ma tryb WISP. Jednak od niego już preferowane jest połączenie kablowe do innego routera bądź komputera.

Więc jak to zrobić ? Nie ma zielonego pojęcia

Osobiście zainstalował bym alternatywne oprogramowanie (czytaj Gargoyle) i skonfigurował jako przekaźnik -

Po zalogowaniu się do routera wchodzisz do zakładki Working Mode i ustawiasz WISP Client router dalej w zakładce Wireless- Wireless settings klikasz na Survey i odnajdujesz swoją sieć i klikasz Connect. Wpisujesz hasło sieci wifi i robisz ogólny reboot routera. Powinno działać kablowo.

Powinno działać kablowo nie rozumiem? Airbox jest w jednym pokoju a 843Nd na korytarzu i chce bez żadnego przewodu połączyć te dwa urządzenia i który sposób będzie lepszy i łatwiejszy? Bo ten pierwszy to widzę ze posiedzieć trzeba trochę w moim przypadku ;/óry podał Admin
Sposób który podał administrator to nie wiem o co chodzi , gdzie mam wejsc w konfiguracje ?/ w 843Nd ? Takich opcji nie ma jak na załączonym screanie

Pisałem, musisz zainstalować alternatywne oprogramowanie:
Instalacja -


Konfiguracja -

Kablowo w sensie takim że podpinasz go do innego urządzenia, on zaś odbiera sygnał z Airboxa.

Więc zaczynam zmieniac oprogramowanie na 843nd i nie wiem co tutaj mam pobrać : https://www.gargoyle-router.com/download.php
Po pobraniu pierwszego z brzegu wyskakuje Error code: 18005 i próbowalem tez innych i cały czas to samo...
Ps. ,, CHACA '' Pisałem że podłączenie kablowe odpada.

Oprogramowanie dla twojego modelu routera i wersji sprzętowej musisz pobrać a nie pierwsze z brzegu.

W tym problem, że do 843Nd nie ma tam pliku ;/

http://dl.eko.one.pl/gargoyle-pl/attitude_adjustment/ar71xx/gargoyle-1.6.2.2-ar71xx-tl-wr843nd-v1-squashfs-factory.bin

Dziękuje udało się zmienić, po konfiguracji tak jak w opisie nie moge sie już zalogować na ten router 192.168.1.222. Proszę o pomoc w konfiguracji.

Zmieniłeś adres IP TP-linka na 192.168.1.222? Dostajesz jakąś adresację z DHCP? Wykonałeś konfigurację przekaźnika?

tak zmieniłem na 192.168.1.222 i ustawiłem wszsytko tak jak na ten stronie:

tzn. wszsytko co zaczyna sie od ,, Urzadzenie pracuje jako ''

Podłączając się do TP-linka (kablowo) masz dostęp do internetu lub sieci?

Własnie podłączenie jest teraz kablowo i nadal nie moge sie zalogowac

Czy ja pytałem o logowanie?